Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Emotion →

Emotion for Women EDP - 50ml(1.7 oz)  by Rasasi (WITH VELVET POUCH)

Emotion for Women EDP - 50ml(1.7 oz) by Rasasi (WITH VELVET POUCH)

Sold out, price withheld

Size
50 ml($0.68/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
Out of stock
Price last checked
14 minutes ago
Check availability at Intense Oud ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the Intense Oud Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche

    100 ml

    $17.99$51.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Rasasi Hawas Kobra

    100 ml

    $29.99$60.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Lattafa Fire on Ice Fragrance

    110 ml

    $22.99$50.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Hamidi Insignia Gules Fragrance

    110 ml

    $24.99$65.00$0.23/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Al Haramain Amber Oud Ultra Violet

    118 ml

    $69.99$159.00$0.59/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Lattafa Yara Perfume Rollerball

    10 ml

    $5.99$15.00$0.60/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Armaf Craze

    100 ml · EDP

    $30.99$80.00$0.31/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low