Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition
100 ml
$29.99$70.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
Compare all prices for Rifaaqat by Velvet Pouch →

Sold out, price withheld
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Imported from the Intense Oud Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.
100 ml
$29.99$70.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml
$17.99$51.00$0.18/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml
$29.99$60.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
110 ml
$24.99$65.00$0.23/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
110 ml
$22.99$50.00$0.21/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$24.99$90.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$30.99$80.00$0.31/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
10 ml
$5.99$15.00$0.60/ml
at Fragrance Outlet
tracked low