Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Musk 07 →

Swiss Arabian Musk 07 by Swiss Arabian EXTRAIT DE PARFUM SPRAY 1.6 OZ for UNISEX

Swiss Arabian Musk 07 by Swiss Arabian EXTRAIT DE PARFUM SPRAY 1.6 OZ for UNISEX

$56.69

Tracked low
Size
45 ml($1.26/ml)
Concentration
Extrait de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
5 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 14, 2026 and Aug 15, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$56.69$54.59AVG $54.59Aug 14, 2026Aug 15, 2026
Aug 14, 2026 $54.59Aug 15, 2026 $56.69rose $2.10 (3.8%)

Range over this window: $54.59 to $56.69. Averaging $54.59, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Lattafa Fire on Ice Fragrance

    110 ml

    $22.99$50.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hamidi Insignia Gules Fragrance

    110 ml

    $24.99$65.00$0.23/ml

    at Fragrance Outlet

  • Voyage Intense Cologne

    100 ml · EDP

    $20.00$50.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lattafa Pride Affection Fragrance

    100 ml

    $19.99$50.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Armaf Craze

    100 ml · EDP

    $30.99$80.00$0.31/ml

    at Fragrance Outlet

  • Al Haramain Amber Oud Ultra Violet

    118 ml

    $69.99$159.00$0.59/ml

    at Fragrance Outlet

  • Tres Jour Perfume

    100 ml · EDP

    $24.99$90.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Rasasi La Yuqawam

    75 ml

    $33.99$75.00$0.45/ml

    at Fragrance Outlet

    $21.00 cheaper than the next best store