Daily Fragrance Scout
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring bottle

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring

Eau de ToiletteWomen

As of Oct 3, 2026: no full bottle of Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring is in stock at the 1 retailer we track; the 8 ml decant is $18.89.

In stock now

No full bottle of Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Marc Jacobs first.

  • Marc Jacobs

    3 providers

    Daisy Wild

    EDP · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Daisy Wild

    $25.19$2.52/ml

    $66.49$2.22/ml

    $110.17$1.10/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Marc Jacobs

    3 providers

    Perfect Absolute

    EDP · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Perfect Absolute

    $23.79$2.38/ml

    $128.99$2.87/ml

    $115.49$1.15/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Marc Jacobs

    2 providers

    Honey Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Honey Perfume

    $25.95$0.26/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Marc Jacobs

    2 providers

    Dot

    EDP

    Bottle size for Marc Jacobs Dot

    $78.99$1.58/ml

    $36.39$0.36/ml

    best of 2 providers at 100 ml

Lowest price
$18.89

8 ml · decant only

Average price
-

per ml: 0 sizes cannot share a dollar average

Best value
$2.36/ml

at 8 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 8 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Not enough price history for 8 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.

More from Marc Jacobs

Other Marc Jacobs fragrances we price across providers.

  • Marc Jacobs

    3 providers

    Perfect Absolute

    EDP · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Perfect Absolute

    $23.79$2.38/ml

    $128.99$2.87/ml

    $115.49$1.15/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Marc Jacobs

    3 providers

    Daisy Wild

    EDP · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Daisy Wild

    $25.19$2.52/ml

    $66.49$2.22/ml

    $110.17$1.10/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Marc Jacobs

    2 providers

    Daisy Love Perfume

    EDT · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Daisy Love Perfume

    $43.95$0.88/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $62.95$0.63/ml

    best of 2 providers at 100 ml