Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Kalos →

Maison Alhambra Kalos by Maison Alhambra EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

Maison Alhambra Kalos by Maison Alhambra EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

$20.99

Over typical
Size
100 ml($0.21/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Over typical

3.4% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

3 price checks between Aug 15, 2026 and Sep 28, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$20.99$19.59AVG $19.83Aug 15, 2026Sep 28, 2026
Aug 15, 2026 $19.59Sep 28, 2026 $20.99rose $1.40 (7.1%)

Range over this window: $19.59 to $20.99. Averaging $19.83, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Lattafa Fire on Ice Fragrance

    110 ml

    $22.99$50.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche

    100 ml

    $17.99$51.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hamidi Insignia Gules Fragrance

    110 ml

    $24.99$65.00$0.23/ml

    at Fragrance Outlet

  • Armaf Craze

    100 ml · EDP

    $30.99$80.00$0.31/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lattafa Mohra Fragrance

    100 ml

    $19.99$40.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Maison Alhambra Jean Lowe Maitre

    100 ml

    $21.99$49.00$0.22/ml

    at Fragrance Outlet

  • Al Haramain Amber Oud Gold Edition

    118 ml

    $75.99$189.00$0.64/ml

    at Fragrance Outlet